Festiwale muzyczne w Polsce 2017 – jak się ubrać na festiwal

Lato to czas festiwali muzycznych! Z roku na rok powstają nowe, a te, które mają już dłuższą tradycję, umacniają swoją pozycję zapraszając coraz to gorętsze nazwiska. Jeżeli jeszcze nie zdążyliście kupić swoich biletów, sprawdźcie których wydarzeń nie możecie przegapić!

Dlaczego warto pojechać na festiwal? To idealny moment, żeby poznać ludzi, którzy mają podobny gust muzyczny i nawiązać nowe przyjaźnie! Masz znajomych, którzy mieszkają w różnych miejscach kraju? To miejsce, gdzie możecie się wszyscy wspólnie spotkać i spędzić razem świetnie czas . Oprócz zobaczenia tych wykonawców, na których Ci zależy, masz szansę na nowe inspiracje i poszerzenie swoich muzycznych horyzontów. To również świetny pretekst, żeby przy okazji zwiedzić okolicę, poznać miejsca, których jeszcze nie znasz!

Festiwale muzyczne w Polsce tego lata:

28.06. – 1.07. – OPEN’ER FESTIVAL, Gdynia

6-9.07. – WARSAW SUMMER JAZZ DAYS, Warszawa

6-9.07. – TAURON NOWA MUZYKA, Katowice

12.07.-15.08 – FESTIWAL LEGEND ROCKA, Dolina Charlotty (Słupsk)

14-16.07. – JAROCIN FESTIWAL, Jarocin

28-30.07. – AUDIORIVER FESTIVAL, Płock

3-5.08. – PRZYSTANEK WOODSTOCK, Kostrzyn nad Odrą

4-6.08. – OFF FESTIVAL, Katowice

10-13.08. – OSTRÓDA REGGAE FESTIVAL, Ostróda

12-30.08. – CHOPIN I JEGO EUROPA, Warszawa

18-19.08. – KRAKÓW LIVE FESTIVAL, Kraków

Jesteście gotowe? Podrzucam Wam kilka inspiracji modowych! Pamiętajcie, żeby przede wszystkim dopasować strój do imprezy i warunków pogodowych. Na festiwalach takich jak Open’er, Woodstock, Jarocin trzeba pamiętać o wygodnych butach, a często i o kaloszach… Festiwale jazzowe lub muzyki klasycznej to zupełnie inna historia i również trzeba mieć na uwadze czy koncert odbywa się na terenie starej fabryki czy w filharmonii.

Sukienka z głębokim wycięciem na plecach

 

Sukienka koronkowa maxi

 

Sukienka czarna maxi

 

Bomberka jedwabna z cekinami | Szorty srebrne jedwabne | Czapka beżowa

 

Dajcie znać w komentarzach czy wybieracie się na jakiś festiwal i śledźcie moje InstaStories – może akurat gdzieś się spotkamy! <3

 

MOŻE SI SIĘ SPODOBAĆ:

2 komentarze

  1. Ja w tamtym roku byłam 3 dni na Woodstock’u i jeden dzień na Openerze. Staram się ubierać jakoś luźno. Nie zakładam przesadnie biżuterii. Może jakaś bransoletka i to tyle. Zwykła bluzka, tak żeby nie było mi gorąco. Większość festiwali jest na przełomie lipca/sierpnia. Gorące dni. Do tego szorty, jakieś trampki i można się bawić. Zdecydowanie preferuję wygodę w tego typu miejscach 😉

    1. To prawda, dla mnie też wygoda jest najważniejsza! Trzeba być przygotowanym na różne przygody 😉
      Ale i fajnie jest wyróżniać się z tłumu! Pozdrowienia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.