Urodzinowy konkurs i prezenty dla Was!

Dziś są moje urodziny! Przyznam Wam szczerze, że to moje ulubione święto obok Gwiazdki! Nic w tym dziwnego, prawda? Przez cały dzień dzwonią i piszą do mnie ludzie, którzy własnie o mnie pomyśleli i postanowili życzyć mi samych dobrych rzeczy. Jestem zodiakalnym lwem, dlatego lubię cieszyć się chwilą i mieć wokół siebie innych ludzi. Nie muszę chyba dodawać, że nie żadna „Pocahontas”, „Piękna i Bestia”, tylko „Król Lew” był moim ulubionym filmem Disneya? Zawsze się utożsamiałam z królem dżungli…

Urodziny wiążą się raczej z otrzymywaniem prezentów, ale… ja tak uwielbiam dawać prezenty, że postanowiłam wykorzystać ten dzień jako idealny pretekst do nagrodzenia Was!

PREZENT DLA WAS!

Wiem jak bardzo podobają Wam się moje ręcznie tworzone różane kolie , które można nosić jako naszyjnik i jak wianek na głowie. Do każdego zamówienia złożonego DZISIAJ dokładam taką kolię w prezencie!
Na zakupy >> olgapokrywka.pl

 

KONKURS!

Usiądź wygodnie, zamknij oczy i wyobraź sobie rajską wyspę… Tylko Ty, wyspa, woda i… no właśnie, co jeszcze?

Zasady konkursu:

  1. Pod postem konkursowym na Facebooku wymień i opisz 3 ubrania, które zabrałabyś ze sobą na bezludną wyspę! To może być cokolwiek, jakiejkolwiek marki, coś, co masz lub coś, co chciałabyś mieć. Wymień i uzasadnij swój wybór. >> Facebook Olga POKRYWKA fashion
  2. Poniżej znajduje się zdjęcie modelki z jedwabną sukienką z ozdobnym filcowaniem. Policz ile moich logo znajduje się na zdjęciu i podaj tę liczbę pod zdjęciem urodzinowym (z 16.08.) na Instagramie.
  3. Wygrywa osoba, która naszym zdaniem poda najciekawszą odpowiedź oraz jednocześnie wskaże poprawną ilość „pokrywek” na zdjęciu!
  4. Konkurs trwa do 19 sierpnia 2017 roku, wyniki zostaną ogłoszone na InstaStories.
  5. Nagrodą w konkursie są do wyboru: dowolna czapka różana, kolia różana na życzenie lub sukienka mini z kolekcji Garden Of Love!

Przyjrzyjcie się uważnie i do dzieła!
Tymczasem ja kończę śniadanie i świętuję dalej…

Kardigan z falbanami, 350 zł | Jedwabne szorty, 300 zł

 

 

 

MOŻE SI SIĘ SPODOBAĆ:

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.