Latest Stories – grudzień

Ten miesiąc nie mógł rozpocząć się lepiej! Marzyliśmy o wyjeździe w grudniu i nagle okazało się, że wygrałam konkurs fotograficzny, w którym nagrodą był wyjazd do Londynu. W ogóle grudzień to jeden z moich ulubionych miesięcy. Niby jest już szybko ciemno, ale z drugiej strony wszędzie wiszą świąteczne światełka i zapalanie świec jest uzasadnione. No i Święta, a zaraz potem Sylwester! Mnie zleciało ekspresowo, sami zobaczcie:

O naszym pobycie w Londynie możecie przeczytać tu. Jak tylko wróciliśmy, następnego dnia znowu czekała nas niespodzianka! Przyszła pocztą moja kolejna nagroda – kalendarz ścienny drukowany przez Projektogram:

To już mój rytuał, że na początku każdego miesiąca wypatruję nowego numeru ELLE Polska!

Co roku na katowickim Nikiszowcu odbywa się jarmark świąteczny, na który przybywają artyści tworzący rękodzieło. Udało mi się nareszcie tam pojechać! Dużo powtarzających się wzorów u różnych sprzedawców, ale na pewno można tam zaopatrzyć się w prezenty dla najbliższych.

Pieczenie i dekorowanie ciasteczek stało się już rodzinną tradycją. Co roku podnosimy poprzeczkę jeśli chodzi o poziom kreatywności, ale potem nam żal je jeść…

Kocham Święta, to mój ulubiony czas i zawsze go bardzo wyczekuję. Nawet ta przedświąteczna gonitwa mnie bawi, choć nie biorę tego wszystkiego tak bardzo na poważnie. Prezenty planuję od końca października i nie rzucam się, żeby akurat wtedy umyć wszystkie okna i drzwi. Staram się za to spędzić jak najwięcej czasu z rodziną, dlatego w Święta przerabiamy wszystkie gry planszowe.

Czas na noworoczne postanowienia!

 

MOŻE SI SIĘ SPODOBAĆ:

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.