Latest Stories – listopad

Zimne dziady listopady, można by zacytować. Nie był to może najszczęśliwszy miesiąc, na pewno zleciał jak zwykle szybko i całe szczęście skończył się wspaniałą niespodzianką!

Zaraz na początku listopada mieliśmy wspaniałą pogodę do spacerów! Dawno nie byłam w Łazienkach, więc przyjazd moich Rodziców był idealną okazją do odwiedzin!

Nadszedł czas, kiedy płaszcz-kocyk powoli z okrycia wierzchniego („płaszcz”) przechodzi w domowy otulacz („kocyk”)! Ten w kratę będzie najmodniejszym wyborem. Zobaczcie go tu <<

Nareszcie udało nam się wybrać do Kazimierza. Już kilkukrotnie przekładaliśmy ten pomysł na później, teraz przydało nam się kilka dni oddechu. Tu możecie przeczytać o tym co można robić w Kazimierzu, a tu o polecanych przez nas restauracjach!

Odette to jedno z moich ulubionych miejsc w Warszawie, szczególnie upodobałyśmy je sobie z moją przyjaciółką, Darią na miejsce naszych spotkań! Trudno się dziwić – to herbaciarnia w stylu francuskim, która serwuje nie tylko pyszną herbatę. O ich deserach można by mówić godzinami, są małymi dziełami sztuki!

Myślę, że można by z tego zrobić tradycję, bo nie był to pierwszy raz, kiedy Natalia Przybysz wydaje płytę, a my spotykamy się z Martą i Rafałem na jej koncercie. Tym razem przyjechaliśmy do Łodzi, gdzie Natalia zagrała w Wytwórni. Koncert był niesamowity!

Teraz, kiedy na zewnątrz taka pogoda, coraz częściej wieczorami słuchamy z Błażejem muzyki prosto z winyla. Mamy całkiem sporą kolekcję odziedziczoną po rodzicach i trochę własnych wyszperanych na targach staroci i portalach aukcyjnych. Dla mnie muzyka z adaptera ma cudownie niedoskonałe brzmienie! Mówiąc o retro, czy wiecie, że moja ulubiona sukienka z kokardą jest inspirowana latami sześćdziesiątymi? Zobaczcie sukienkę Catherine:

Idealnym zwieńczeniem listopada był wyjazd do Londynu, na który zaprosiła nas marka H&M. Mieliśmy okazję uczestniczyć w finale konkursu H&M Design Award dla projektantów mody. Z pewnością wkrótce napiszę Wam o tym więcej!

Jeśli chcecie być na bieżąco, serdecznie zapraszam na InstaStories! <3
@olgapokrywka

MOŻE SI SIĘ SPODOBAĆ:

1 comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.